Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak Happynka rozesmál Naděnku

10. 3. 2010

Včera jsme se opět vydali na canisterapii..

Bohužel bez Arwíka a Andulky, protože se holky domluvily, že začnou hárat :) ..Jela jsem tedy jen já s Happynkou a Irča s Baruškou.

 

Hned, jak jsme vjeli do areálu ústavu sociální péče ve Žlebu nás vítala Hanička. Je to takové sluníčko! Ať je venku třeba 10 pod nulou, ona na náv vždycky čeká a běží nás přivítat..  Happynka i Baruška byli opravdu rádi, že mohou po 14 dnech opět vidět kamarádky a že dostanou nějaký ten piškotek   Nejdřív jsme společně prošli pokoje a šli se podívat na ležící pacientky. Sotva sme vešli do dvěří, tak se nás ptali, kdy zas přijdem příště . Když se hafící se všemi přivítali, tak jsme mohli pokračovat směr tělocvična.

 

V tělocvičně jsme polohovali a děvčata cvičila. Baruška byla výborná, což se od ní očekáválo, ale hodně mě potěšil Happynka, který polohoval poprvé, ale choval se naprosto úžasně. Je vidět, že to má v krvi po Arwínce a super mazlivou povahu po Chicovi  Vůbec mu nevadilo, že musí ležet, ba naopak. Pěkně se uvelebil a nic s ním nehnulo.  Největší dojem ale na nás všechny udělal, když začal olizovat Naděnku v obličeji a ta se smála, až se zalykala    Nakonec nám ještě Marcelka zazpívala písničku, kterou se naučila ve Slunečnici a pak si Happynka s Baruškou pěkně užili házení míčku a aportování. Čas běžel jak o závod a tak jsme se pěkně rozloučili a odjeli se slibem,´že příště zas určitě přijedeme a přivezeme fotečky!

 

Domů se nám ale ještě nechtělo a tak jsme se šli projít na náš oblíbený Kvádrberk. Hafíci se pěkně odreagovali, ale my jsme pěkně promrzli a tak jsme se vydali jestě na Kocandu na véču, kde nás velmi potěšil zájem hostů o ta naše štěstíčka. Půlka hospůdky si je pohladila  a pak hurrá domů 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář