Jdi na obsah Jdi na menu
 


NVP a MVP Litoměřice

30. 5. 2011

Happy se v sobotu  poprvé představil ve třídě vítězů a i když byl v této třídě nejmladší, tak získal krásný posudek a sympatie paní rozhodčí. V neděli už se Happynka prezentoval opět ve třídě otevřené a dopadl ještě o něco lépe, než v sobotu.

 

Výstava ve mně vyvolala rozporuplnné pocity, jelikož úroveň posuzování obou rozhodčích byla opravdu skvělá, ale výstavní podmínky doslova "tragické" !! Kruhy v hale byly malé a mnoho psů se nedokázalo ani pořádně rozeběhnout a ukázat své kvality v pohybu a to nemluvím o tom, že u prostřed každého z nich byly minimálně 2 sloupy!!! Jediné, co nám nezabránilo v tom, si  výstavu užít byly paní rozhodčí Beate Ting a Sigrid Holzer a také velice přátelská atmosféra, která kolem kruhů vládla

 

Sobota:

Adventure Captain Pure Soul - třída vítězů V5

(Posudek:  Pevný, silný, relativně kompaktní pes výborného typu. Dobře stavěný, slibná hlava, vynikající srst, výborný v pohybu. Poněkud zvýšená oháňka) - Beate ting (D)

Adventure Aragorn Pure Soul (Happyho bráška) - třída otevřená VD4

Neděle:

Adventure Captain Pure Soul - třída otevřená V3

(Posudek: 25 měsíců starý pes, dobrého vzhledu a silný. Velmi pěkná hlava, dobrý zkus, pěkné tmavé oči, elegantní krk a horní linie, kompaktní tělo. Široký a pevný hrudník, dobře úhlené končetiny. Velice pěkný v pohybu, ale nese oháňku výše) - Sigrid Holzer (A)