Jdi na obsah Jdi na menu
 


NVP Olomouc

10. 1. 2010

Tento víkend nás naše kamarádka a Happynkova chovatelka Irenka Zárubová vzala s sebou    na výstavu do Olomouce. Společně s námi jela Irčina Baruška a Arwík a můj Happy. Vyjeli  jsme už v pátek 8. ledna a přespali na půli cesty u Rádi Štencelové. Happynka tam mohl  poprvé vidět svého tatínka Chica, který je ušlechtilý nejen vzhledem, ale i povahou. Musím říct, že Pepíno po něm dost věcí zdědil a jsem za to ráda. :)                                                       

Na výstavu jsme od Rádi vyjeli už ve 3 ráno, abychom tu šílenou cestu zvládli. Happyk a Baruš jeli jako morální podpora. Chvílemi dost nebezpeční cesta se ale vyplatila, protože Arwínka obdržela V1 CAC. Byli jsme za to moc rádi ..Arwík si umístění jednoznačně zasloužila. Cestou zpět jsme se stavili na véču v jedné restauraci a naši hafíci únavou padli pod stůl :-D . V neděli jsme si udělali výlet společně s Pepína nevlastním bráškou Endym, Radky Chicem a Baruškou a Irenky Arwínkou a Bárou, která byla neuvěřitelně statečná a náročný terén zvládla na jedničku. Kdyby měla Baruška PP, určitě by všechny veterány na soutěži převálcovala svou energií a radostí, která z ní neustále vyzařuje. :) :)

Happynka zároveň obhlédl své konkurenty, s kterými se na dalších výstavách určitě utká. Všichni ale věříme, že se mezi nimi rozhodně neztratí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář