Jdi na obsah Jdi na menu
 


CACIB Leszno

4. 6. 2011

S Happym jsme se svezli společně se Zuzkou Tikalovou a její Lexy a Martinkou Hrebíčkovou, která vystavovala Bášenku a Růňajse.

Výstava se konala na stadionu, pod otevřeným nebem a počasí bylo doslova tropické! Nebylo kam se schovat a psi včetně handlerů byli neskutečně unavení.

Nášeho Happyho (Adventure Captain Pure Soul) vystavovala Zuzka ve třídě otevřené, v konkurenci 9psů.  Paní rozhodčí měla práci opravdu těžkou, protože tato třída byla plná velice kvalitních psů. Když bylo obsazené čtvrté a třetí místo, bylo nám jasné, že Happy pojede domu s výbornou bez pořadí. Všechno bylo ale jinak a naše malé Pepíně paní Julii Seamons z Anglie opravdo zaujalo. Velice dlouho se rozhodovala o prvním a druhém místě. Psíky nechala neustále běhat a opět stavit do postojů.  Nakonec zaslouženě vyhrál pes importovaný z Anglie a náš Happy získal "stříbrnou" medailičku.

Velkou radost mi taky udělalo, že si Happyho paní rozhodčí fotila do své soukromé sbírky

 

Happyho posudek:  Plavý samec, výborné úhlení. Výborné předhrudí a kohoutek. Silná kostra dobrého rámce, výborná horní i dolní linie. Nosí ocas výše - V2

 

Moc děkuju holkám za svezení a Zuzce děkuju hlavně za to, že mi Happyho ostříhala a jako bonus ho neskutečně krásně vystavila.