Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová a speciální výstava retrievrů Hompolec

30. 5. 2011

Na výstavu jsme vyrazili už v pátek ráno, abychom si užili začátek víkendu s naší kamarádkou Libuškou Štorkovou. U té jsme také přespali a v sobotu ráno jsme se vydali směr Humpolec.

 

Výstava byla opravdu krásná- pěkné počasí, úžasní psi a super společnost našich kamarádů udělali své.  V sobotu si převzala pohár pro "Klubovou vítězku KCHLS" maminka našeho Happyho Arwen Famous Gold   a stala se tak jako první fena u nás držitelkou tohoto titulu. !!!  Náš Happynka se vystavoval po oba dva dny ve třídě otevřené, a i když se občas choval jako puberťák,  a víc, než vystavování ho zajímaly psí blondýny okolo, tak s přehledem získal známku V a krásné posudky k tomu :)

 

Sobota:

Adventure Captain Pure Soul - třída otevřená

(Posudek:  hezký typický pes, silná kostra, krátké, silné a dobře úhlené nohy, oplývá temperamentem, nosí ocas trochu výše, milá povaha - 11 psů ve třídě) - Sussana Höger (A)

Neděle:

Adventure Captain Pure Soul - třída otevřená

(Posudek:  2 roky starý, silný pes, typická a výborná hlava, excelentní horní a dolní linie, výborná srst, výborné úhlení -12 psů ve třídě) - Karlo Bala (Serbia)